VÝMĚNA ČELNÍCH AUTOSKEL - Hradec Králové

Výměna čelních autoskel

Poškození čelního skla u auta je vždy nepříjemná záležitost. Řešením je výměna skla. V případě silniční kontroly policií Vám hrozí nejen pokuta, ale i odebrání technického průkazu vozidla. Vyměňte si prasklé sklo na autě levně a rychle. Zavolejte nám a my přijedeme za Vámi, jsme MOBILNÍ AUTOSKLO SERVIS.

Montáž autoskel

Nabízíme odbornou montáž čelních, bočních a zadních skel na tyto typy vozidel: osobní automobily, dodávky a nákladní automobily, kamiony (TIR), autobusy, zemní stroje, traktory, kombajny atd.

Do všech vozidel, u kterých provádíme výměny skel, používáme kvalitní autoskla. Položky, které naše sklady neobsahují, jsme schopni z 90% případů zajistit do druhého dne. Naše dlouholeté zkušenosti a dobře sehraný tým je zárukou profesionálně odvedené práce.

V případě zájmu jsme schopni Vám zpracovat nabídku Vámi poptávaného sortimentu skel včetně dodacích a platebních podmínek. Firmám s větším počtem automobilů nabízíme množstevní slevy.

Mobilní montáže autoskel

Můžeme provést mobilní výměnu nebo opravu autoskla přímo na Vámi určeném místě.

Záruční podmínky pro výměny autoskel

Záruka na veškerá autoskla dodávaná naší firmou je poskytována na tvar, stálobarevnost, průhlednost, jakost dle platných právních předpisů ČR. Záruku vzhledem k charakteru zboží nelze poskytnout na jakékoliv mechanické poškození. Na montáž autoskla v našem servise poskytujeme dále záruku na těsnost délce 6 měsíců od data montáže. V případě použití starších, nebo původních dílů při montáži skla nelze poskytnout záruku. Záruka se rovněž nevztahuje na poškození zboží během přepravy, kterou neposkytla naše firma.